Platan Siedlce - strona nieoficjalna

• Aktualności:
  • 2015-02-13 NOWA STRONA !!
  • 2014-10-17 Kolejka nr 9 !!
  • 2014-10-09 Kolejka nr 8 !!
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Korona Kawice - Czarni Golanka Dolna 7:2
  • Kaczawa II Bieniowice - Krokus Kwiatkowice 4:2
  • Iskra Kochlice II - Victoria Niemstów/Księginice 11:0
  • Ikar Miłogostowice - Platan Siedlce 0:1
  • Huzar Raszówka - Transportowiec Kłopotów 2:2
  • Fortuna Obora - Victoria Rzeszotary 10:0

pon.

Victoria Tymowa - Platan Siedlce (1:2)
Ładowanie...

Brak aktywnych ankiet.

Kolejka nr 3 !!

• autor: home87, 2014-09-06 13:59

Platan Siedlce - Victoria Rzeszotary

Niedziela 06.09.2014r.

Godzina 14.00

W jutrzejsze popołudnie nasz zespół rozegra kolejny mecz w lidze, przeciwnikiem Platana będzie zespół Victorii Rzeszotary. Spotkanie to rozpocznie się o godzinie 14.00 na naszym boisku, a sędziować nam będzie trójka sędziów z delegatury Lubin na czele z panem Dębowskim Arturem. Nasi zawodnicy po dwóch dobrych meczach są liderami z kompletem punktów natomiast Victoria przegrała obydwa swoje spotkania i z dorobkiem 0 zajmuje 11 miejsce w tabeli. Niewątpliwie można powiedzieć, że faworytem jest Platan, ale dopóki piłka w grze wszystko jest możliwe. Ostatnie mecze jakie graliśmy z naszymi najbliższymi przeciwnikami to były na poziomie A-klasy i były to bardzo wyrównane pojedynki.

Zbiórka naszych zawodników godzina 13.00 na naszym boisku !!

Obecność obowiązkowa!!

Trzecia kolejka to też kilka ciekawych spotkań i w tej kolejce można już powiedzieć, która drużyna jest mocna, a która będzie średniakiem w lidze. Jednym z ciekawszych meczy, będzie spotkanie Korony Kawice z Ikarem Miłogostowice, Ikar nie prezentuje najwyższej formy po spadku z A-klasy, a Korona wygrała dwa pierwsze mecze, dlatego też oni są tutaj faworytem, ale nie odbieramy, też szans zawodnikom z Miłogostowic. Kolejnym ciekawym meczem, będzie rywalizacja Krokusa z Huzarem Raszówka, kwiatkowiczanie dobrze zaczęli sezon i na pewno u siebie są mocni, natomiast zawodnicy Huzara po wygranym meczu z rezerwami Iskry Księginice, nie poddadzą się bez walki i mogą sprawić niespodziankę, nasz typ to remis. Mecz dwóch drugich drużyn czyli Kaczawy Bieniowice i Iskry Kochlice, będzie to mecz walki i nie ma tutaj zdecydowanego faworyta, tym bardziej, że pierwsze drużyny tych ekip mają problemy w wyższych ligach co sprawia, że nie będzie wzmocnień zawodników z pierwszych jedenastek obu ekip. Victoria Niemstów/Księginice - Fortuna Obora, faworytem jest drużyna z Obory, chociaż Victoria nie jest "chłopcem do bicia" i potrafi grać dobrze i wygrywać, ciekawy mecz, na pewno będzie dużo bramek. Spotkanie sąsiadów z tabeli, czyli rywalizacja Transportowca z Czarnymi, ekipa z Kłopotowa po pierwszej minimalnej porażce wygrała drugie spotkanie i pokazała tym samym, że będzie mieszać w lidze, Czarni są niepokonani jak do tej pory, na swoim koncie mają 4 punkty i łatwo skóry nie sprzedadzą.

Wszystkim drużyną życzymy powodzenia, a kibiców zapraszamy na spotkania, aby miło i pogodnie spędzić niedzielny dzień.

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Ikar MiłogostowicePlatan Siedlce
Ikar Miłogostowice 0:1 Platan Siedlce
2014-11-09, 11:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Korona Kawice 7:2 Czarni Golanka Dolna
Kaczawa II Bieniowice 4:2 Krokus Kwiatkowice